Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 44 g / 1 porce

BORŮVKA MOCHI ZMRZLINA

59,00 Kč
1340,91 Kč/kg

Šťavnatá chuť borůvkového mochi je dokonalou kombinací horkých letních dní a zmrzliny. Tóny této krémové borůvkové zmrzliny se šťavnatou náplní ve vás okamžitě vyvolají chuť utéct z ruchu velkoměsta a jít do lesa nasbírat pár borůvek.

Výživové hodnoty na 100g 
Energie kJBílkovinyTukySFASacharidyCukrySůlVláknina
1129,21,086,15,5552,5738,050,09

0

Příprava

Pro dokonalé vychutnání doporučujeme dezert před konzumací rozmrazit po dobu 5-10 minut.

Preference
vegan
Složení
Těsto: rýžová mouka, cukr, voda, potravinářské barvivo. Borůvková náplň (38%): šlehačka rostlinná, cukr, borůvková pasta (6%), dextróza, glukózový sirup, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, propan-1,2-diolestery mastných kyselin), zahušťovadla (fazolová guma, karboxymethylcelulóza, guarová pektin), přírodní aromata, regulátor kyselosti (kyselina citrónová). Borůvková poleva (12%): cukrový sirup (cukr, voda), borůvky (40%), glukózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), stabilizátor (pektin), aromata, konzervant (sorbát draselný). Posyp: škrob. Borůvková pasta obsahuje mražené borůvky (35%). Výrobek neobsahuje gmo.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Garantovaná minimální trvanlivost
uvedeno na obalu

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.