Hledat
OHŘEJI do 5 minut 670 ml / 2 - 3 porce

Čočková se Štýrským párkem

Dostupnost: Skladem
Stará cena: 119,00 Kč
102,00 Kč
152,24 Kč/l

Příprava

Po otevření přelijte do rendlíku a při mírné templotě a za občasného promíchání ohřívejte na požadovanou teplotu.

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím

Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohou vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel

Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme zcela schopni oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.

Preference
s masem
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 9) celer, 12) oxid siřičitý a siřičitany
Složení
Hovězí vývar 29,1% ( voda, hovězí kosti, cibule, celer, mrkev, olej, petržel bylinka, česnek, tymián, bobkový list, pepř) voda 41,6%, cibule 8,2%, Štýrský párek 5,8% (vepřové maso, hovězí maso, voda, dusitanová solící směs (jedlá sůl, konzervant E250), česneková pasta (jedlá sůl, česnek), koření, stabilizátory (E451, E450), látka zvýrazňující chuť a vůni E621, jedlá sůl, cukry, antioxidant E316, hovězí kolagení střevo) čočka zelená 3,6%, mouka pšeničná 3,5%, uzený špek 2,3%, česnek 2,1%, sádlo vepřové škvařené 1,8%, ocet kvasný, sůl, majoránka, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.