Hledat
SERVÍRUJI do minuty 110 g / 1 porce

Čokoládovo-banánový dezert na lžičku

67,00 Kč
609,09 Kč/kg

Dezert pro všechny milovníky čokolády. Hořká čokoláda a kakaové boby vyvážené jemnou smetanou a banánem vytvářejí kombinaci přímo rozplývající se v puse.

Preference
vegetarián
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 6) sója, 7) mléko
Složení
šlehačka (smetana, zahušťovadlo:karagenan), čokoláda hořká 58% kakaa (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor:sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt) 11,5%, kakaová piškotová směs (cukr, pšeničná mouka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 6,25%, emulgátory:E472b, E477, sušený glukózový sirup, odtučněné mléko, pšeničný škrob, barvivo:karamel, kypřící látka E450i, E500ii, sůl jedlá s jódem (sůl jedlá, jodičnan draselný), zahušťovadlo: xanthan, barvivo: směs karotenů, aroma), vejce, pyré banán 6,8% (banánové pyré 90%, invertní cukr, regulátor kyselosti:kyselina citronová, kyselina L-askorbová), cukr, pasterovaná vejce (vejce, voda, konzervant:sorban draselný, regulátor kyselosti:kyselina citronová), pasterovaný žloutek (vaječný žloutek, voda, konzervant:sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová), base neutrální (dehydratovaný kukuřičný sirup, cukr, želatina živočišná (hovězí), odtučněné mléko, škrob, aroma), banán, voda, vepřová kůže, kakaové boby. Pochází ze zmraženého výrobku.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: určeno k okamžité spotřebě

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.