Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 44 g / 1 porce

ČOKOLÁDOVÝ LANÝŽ S TŘEŠNÍ MOCHI ZMRZLINA

59,00 Kč
1340,91 Kč/kg

Neobvykle bohatá, jemná čokoládová chuť kombinovaná se sladkou a zároveň mírně nakyslou třešňovou náplní a měkkým těstem z rýže vykouzlí dojem i na skutečné stoupence rafinovanosti.

Výživové hodnoty na 100g 

Energie kJBílkovinyTukySFASacharidyCukrySůlVláknina
11311,56,96,6350,629,240,08

0

Příprava

Pro dokonalé vychutnání doporučujeme dezert před konzumací rozmrazit po dobu 5-10 minut.

Preference
vegan
Alergeny
neuvádí se
Složení
Těsto: rýžová mouka, cukr, voda, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku. Čokoládová náplň (38%): rostlinný krém, cukr, nízkotučný kakaový prášek (5%), dextróza, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, propan-1,2-diol estery mastných kyselin), zahušťovadlo (fazolová guma, karboxymethylcelulóza, guarová guma). Třešňová poleva (12%): černé třešně, cukr, glukózový sirup, regulátory kyselosti (kyselina citronová, koncentrovaná třešňová šťáva), přírodní aromata, zahušťovadlo (pektin), barviva (antokyan). Posyp: dextróza, kakaový prášek s 20% kakaového másla, škrob, cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, kokosový). Třešňová poleva obsahuje třešně (63%). Výrobek neobsahuje gmo.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Garantovaná minimální trvanlivost
uvedeno na obalu

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.