Hledat
OHŘEJI do 5 minut 520 g / 1 porce

Losos, citrónová omáčka z rybího vývaru, gratinované brambory

Dostupnost: Skladem
219,00 Kč
421,15 Kč/kg

Čerstvé rybí maso je dobrým a pro nás samozřejmým základem. Celkovou chuť pokrmu umocňuje citrónová omáčka vařená z poctivého rybího vývaru.

Příprava:

Krabičku nařízněte a vyjměte lososa, kterého si zvlášť bez folie dopečte na pánvi nebo s folií ohřejte ve vodní lázni. Krabičku bez lososa vložte do  mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
s rybou
Alergeny
1) lepek, 4) ryby, 7) mléko, 9) celer
Složení
Čerstvý losos (150 g), brambory, tymián, šalotka, muškátový oříšek, česnek, smetana, citrónová tráva, citrón, máslo, mouka, bílé víno, šalotka, olivový olej, rybí kosti, víno, petrželka, tymián, řapíkatý celer, pórek, cibule, bobkový list, pepř, sůl
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.