Hledat
OHŘEJI do 5 minut 670 ml / 2 - 3 porce

Hovězí vývar určený pro další použití v kuchyni

Dostupnost: Skladem
89,00 Kč
132,84 Kč/l

Poctivý hovězí vývar vařený od základu z poctivých surovin jsme táhli několik hodin za vás. Na vás už je jen vymyslet, jak s ním naložíte dál.

Příprava

Sejměte víčko sklenice, přelijte polévku do hrnce a ohřívejte na mírném tepleném stupni, během ohřívání polévku míchejte.

Preference
s masem
Diety
bez laktózy, bez lepku
Alergeny
9) celer
Složení
voda, morkové kosti 8,75%, kloubní kosti 36,05%, řídké kosti 30,90%, morkové kosti 8,75%, cibule 6,69%, mrkev 3,60%, celer bulva 4,12%, olej rostlinný 0,51%, česnek čerstvý 0,31%, pepř celý 0,10%, nové koření 0,10%, bobkový list 0,10%
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.