Hledat
OHŘEJI do 5 minut 670 ml / 2 - 3 porce

Hovězí vývar s játrovou zavářkou a zeleninou

119,00 Kč
177,61 Kč/l

Poctivý hovězí vývar vařený od základu z poctivých surovin je klasika, která se hodí před každým hlavním chodem. Obstojí ale i samotný se zavářkou z hovězích jater a zeleninou.

Příprava

Sejměte víčko sklenice, přelijte polévku do hrnce a ohřívejte na mírném tepleném stupni, během ohřívání polévku míchejte.

Preference
s masem
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 9) celer
Složení
hovězí vývar 59% (voda, hovězí morkové kosti, hovězí kosti, cibule, mrkev, celer, olej, česnek, pepř, nové koření, bobkový list), vejce 21%, hovězí játra 7,%, mrkev 4%, celer 3%, řapíkatý celer 2%, sůl 0,75%, mouka 0,75%, strouhanka 0,5%, česnek, pažitka, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.