Hledat

Jak to funguje

Jak to funguje ?

Podívejte se, jaké kroky se dějí, než se jídlo dostane na váš stůl.

ČERSTVOST
Nakoupíme u našich pečlivě vybraných dodavatelů ty nejkvalitnější čerstvé suroviny. Víme, odkud pochází maso, i kde se pěstovala zelenina.
NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
Pokrmy připravujeme šetrným způsobem na moderních technologiích. Využíváme nízkoteplotní úpravy či vaření ve vakuu, aby došlo k co největšímu zachování chuti i živin. Po uvaření pokrmy šokově zchladíme, aby kvalita jídla zůstala co nejvyšší. Nenarušuje se tak buněčná struktura surovin a zároveň dochází k co nejšetrnější konzervaci pokrmu.
BEZPEČNOST
Hotové pokrmy posíláme do certifikované laboratoře na mikrobiologické testování, abychom mohli bezpečně garantovat trvanlivost našich produktů. Všechny naše produkty balíme v ochranné atmosféře do plně recyklovatelných obalů.
DOPRAVA
Vaše objednávka je vždy doručována tak, aby při převozu nedošlo k přerušení teplotního řetězce. Naši kurýři mají chlazená auta nebo jsou vybaveni speciálními termoboxy. Kvalita takto šetrně připravených a následně šokově zchlazených pokrmů, které si doma dle návodu ohřejete, je pak srovnatelná s jídly servírovanými v restauraci.