Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 110 g / 1 porce

Jogurtovo-meruňkový dezert na lžičku

69,00 Kč
627,27 Kč/kg

Kombinace oblíbená nejen u dění. Piškoty a sladké meruňky s jogurtovým krémem jsou příjemným osvěžujícím dezertem ke kávě i po sytém obědě.

Preference
vegetarián
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 7) mléko, 8) skořápkové plody
Složení
meruňky v gelu 27,2% (meruňky 70%, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný; konzervant: sorban draselný, aroma, barvivo: směs karotenů, voda, šlehačka (smetana, zahušťovadlo: karagenan), piškotová směs (cukr, pšeničná mouka, emulgátory: E472b, E477; glukózový sirup, odtučněné mléko), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), kyselina: kyselina citronová, zahušťovadlo: xanthan, barvivo: směs karotenů, aroma), jogurtový krém 10,3% (cukr, jogurtový prášek 15%, dextróza, sušené podmáslí, želatina, modifikovaný škrob, aroma, zahušťovadlo: karubin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vejce, pistácie. Pochází ze zmraženého výrobku.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: určeno k okamžité spotřebě

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.