Hledat
OHŘEJI do 5 minut 460 g / 1 porce

Pošírovaná krůtí rolka, polenta s variací sýrů, Caponata

Dostupnost: Skladem
169,00 Kč
367,39 Kč/kg

Křehkému krůtímu masu velmi sluší bylinky a skvěle se snoubí s italskou kuchyní. My jsme maso doplnili zeleninovou caponatou, která celý pokrm skvěle osvěžuje.

Příprava: 

Krabičku na několika místech propíchejte, vložte do  mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
s masem
Diety
bez lepku
Alergeny
7) mléko, 12) oxid siřičitý a siřičitany
Složení
krůtí prso (150 g), polenta, mix sýrů, rozmarýn, šalvěj, tymián, muškátový oříšek, ratatouille směs, kapary, olivy, rajčata drcená, směs italských bylinek, česnek, rajčatový protlak, rajčata, mořská sůl, kyselina citrónová, mléko, olivový olej, máslo, cukr, sůl, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.