Hledat
OHŘEJI do 5 minut 440 g / 1 porce

Kung pao s vegan nudličkami, jasmínovou rýží, arašídy a sezamem

Stará cena: 159,00 Kč
143,00 Kč
325,00 Kč/kg

Příprava

Krabičku na několika místech propíchejte, vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
vegetarián
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 5) arašídy, 6) sója, 9) celer, 11) sezam
Složení
omáčka 42,3 % [pitná voda, zeleninový vývar (pitná voda, cibule, pórek, mrkev, řapíkatý celer, rajče, slunečnicový olej, petržel nať, tymián, česnek, černý pepř, bobkový list), sójová omáčka (pitná voda, jedlá sůl, sójové boby, pšeničná mouka, barvivo: amoniak-sulfitový karamel; cukr, jedlá sůl), paprika zeleninová, rýžové víno (rýže, pšenice, pitná voda, barvivo: amoniakový karamel), žampion, jarní cibulka, zelí bílé hlávkové, slunečnicový olej, česnek, citronová šťáva z koncentrátu, cukr, bramborový škrob, chilli paprička, zázvor], vařená jasmínová rýže 39,9 % (jasmínová rýže, pitná voda, jedlá sůl), sójové nudličky 14,9 % (rehydratovaná sójová bílkovina 90,2 %, řepkový olej, kvasničný extrakt, aroma), pražené arašídy 2,5 %, sezamová semínka 0,4 %. Může obsahovat stopy mléka.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.