Hledat
SERVÍRUJI do minuty 110 g / 1 porce

Malinový dezert na lžičku

69,00 Kč
627,27 Kč/kg

Osvěžující, velice oblíbený dezert s kombinací malin a smetanového krému, který nemůžete neochutnat. Tento dortík jsme připravili z velmi jemného krému ze žloutků, smetany a želatiny na piškotovém korpusu se spoustou vyzrálých malin zalitých želatinou.

Preference
vegetarián
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 7) mléko, 8) skořápkové plody
Složení
maliny 26,5%, voda, šlehačka (smetana, zahušťovadlo: karagenan), cukr, piškotová směs (cukr, pšeničná mouka, emulgátory: E472b, E477; glukózový sirup, odtučněné mléko), kypřící látky: E450i, hydrogenuhličitan sodný; jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), kyselina: kyselina citronová, zahušťovadlo: xanthan, barvivo: směs karotenů, aroma), pasterovaný žloutek (vaječný žloutek, voda, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vejce, želatina s meruňkovou příchutí (cukr, želírující látky: karagenan, pektin; regulátor kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný, fosfát draselný; zahušťovadlo: arabská guma; dextróza, karamel, aroma), vepřová kůže, červená barva (rozpouštědlo: glycerol, barviva: E124, E122)Pochází ze zmraženého výrobku.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: určeno k okamžité spotřebě

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.