Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 44 g / 1 porce

MATCHA ZELENÝ ČAJ MOCHI ZMRZLINA

59,00 Kč
1340,91 Kč/kg

Matcha zelený čaj elegantně kombinuje něžnost s ostrostí, příjemně sladkou chutí a bohatým aroma. Mochi Matcha zelený čaj vás překvapí svou dokonale vyváženou chutí a naplní radostí i toho nejnáročnějšího labužníka.

Výživové hodnoty na 100g 
Energie kJBílkovinyTukySFASacharidyCukrySůlVláknina
1157,91,28,27,3349,627,060,09

0

Příprava

Pro dokonalé vychutnání doporučujeme dezert před konzumací rozmrazit po dobu 5-10 minut.

Preference
vegan
Složení
Těsto: rýžová mouka, cukr, voda, prášek ze zeleného čaje matcha. Náplň ze zeleného čaje matcha (50%): rostlinný krém, cukr, prášek ze zeleného čaje matcha (1,4%), dextróza, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, propan-1,2-diolestery mastných kyselin), zahušťovadla (fazolová guma, guarová guma, karboxymethylcelulóza). Posyp: škrob. Výrobek neobsahuje gmo.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Garantovaná minimální trvanlivost
uvedeno na obalu

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.