Hledat
OHŘEJI do 5 minut 200 g / 1 - 2 porce

Perfect vepřové maso ve vlastní šťávě s rozmarýnem a česnekem

Dostupnost: Skladem
97,00 Kč
485,00 Kč/kg

Takto zavařené vepřové maso ve vlastní šťávě je výborný polotovar k přípravě dalších pokrmů nebo jen tak ke svačině s chlebem. Klasiku máme rádi a proto ani u nás nechybí.

Příprava

Maso můžete konzumovat za studena, či ho tepelně upravit do omáček, rizot a podobně. Výborná je i masová pomazánka.

Preference
s masem
Diety
bez lepku, bez laktózy
Alergeny
neuvádí se
Složení
vepřový bůček bez kosti a kůže 48,96%, vepřová plec 48,96%, česnek 0,84%, rozmarýn bylinka 0,56%, sůl 0,47%, bobkový list 0,09%, pepř 0,12%
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.