Hledat
OHŘEJI do 5 minut 200 g / 1 - 2 porce

Perfect vepřové maso ve vlastní šťávě se zázvorem, chilli a sezamovým olejem

Dostupnost: Skladem
Stará cena: 97,00 Kč
82,00 Kč
410,00 Kč/kg

Takto zavařené vepřové maso ve vlastní šťávě je výborný polotovar k přípravě dalších pokrmů nebo jen tak ke svačině s chlebem. Klasiku máme rádi a proto ani u nás nechybí.

Příprava

Maso můžete konzumovat za studena, či ho tepelně upravit do omáček, rizot a podobně. Výborná je i masová pomazánka.

Preference
s masem
Diety
bez lepku, bez laktózy
Alergeny
11) sezam
Složení
vepřový bůček bez kosti a kůže 48,54%, vepřová plec 48,54%, česnek 0,83%, sezamový olej 1,39%, sůl 0,46%, zázvor mletý 0,12%, chilli 0,12%
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.