Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 44 g / 1 porce

PISTÁCIE MOCHI ZMRZLINA

59,00 Kč
1340,91 Kč/kg

Charakteristicky výrazné, lahodné a přitom jemné pistácie v hedvábné struktuře zmrzlinového krému v kombinaci s těstem z měkké rýže vytvářejí výjimečný dezert, který si zamilujete- na to přísaháme!

Výživové hodnoty na 100g 

Energie kJBílkovinyTukySFASacharidyCukrySůlVláknina
1288,71,810,67,9851,427,50,1

0

Příprava

Pro dokonalé vychutnání doporučujeme dezert před konzumací rozmrazit po dobu 5-10 minut.

Preference
vegan
Alergeny
8) skořápkové plody, 6) sója
Složení
Těsto: rýžová mouka, cukr, voda, prášek ze zeleného čaje matcha. Pistáciová náplň (50%): šlehačka rostlinná, cukr, pistáciová pasta, dextróza, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, propan-1,2-diol-estery mastných kyselin), stabilizátory (fazolová guma, guarová guma, karboxymethylcelulóza, sojový lecitin), antioxidant: alfa-tokoferol. Posyp: škrob. Výrobek neobsahuje gmo.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Garantovaná minimální trvanlivost
uvedeno na obalu

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.