Hledat
OHŘEJI do 5 minut 500 g / 1 porce

Plněné bramborové knedlíky uzeným masem, dva druhy zelí

Dostupnost: není skladem
Stará cena: 129,00 Kč
109,00 Kč
218,00 Kč/kg

Bramborové těsto je možné plnit nejrůznějšími náplněmi, počínaje ovocem, přes povidla až po uzené maso a špek. My jsme zvolili masožravou variantu.

Příprava:

Krabičku nařízněte a vyjměte kelímek s cibulkou. Krabičku vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu. Kelímek s cibulkou neohřívejte!

Diety
bez laktózy, bez laktózy
Preference
s masem
Alergeny
1) lepek, 10) hořčice, 12) oxid siřičitý a siřičitany
Složení
bramborové těsto (pšeničná mouka, sušené bramborové vločky, pšeničná krupice, bramborový škrob, sůl, kořenící extrakt), voda, uzené maso (vepřové maso, voda, vepřvé kůže, dusitanová sůl, (jedlá sůl, konzervant E250), bramborový škrob, zahušťovadla: E1422, E407a, E415, koření, stabilizátory: E450, E451, aroma, antioxidant: E301, barvivo: E120), uzený salám (vepřové maso, voda, vepřový tuk, vepřové kůže, hovězí maso, bramborový škrob, dusitanová sůl (sůl, konzervant E250), koření, rostlinné bílkoviny (hrách), stabilizátory: E450, E451), antioxidant E300, barviva: 160c, E120, sušená cibule, sušený česnek, pepř černý, červené hlávkové zelí, bílé zakysané zelí, hořčičné semínko, vepřové sádlo, olej, ocet, mouka, cibule, kmín, cukr, sůl, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.