Hledat
OHŘEJI do 5 minut 670 ml / 2 - 3 porce

Dršťková

109,00 Kč
162,69 Kč/l

Polévka z poctivého hovězího vývaru s pro Čechy tak typickými dršťkami, které jsme orestovali na vepřovém sádle. Voní po petrželi, česneku a zejména majoránce.

Příprava

Sejměte víčko sklenice, přelijte polévku do hrnce a ohřívejte na mírném tepleném stupni, během ohřívání polévku míchejte.

Preference
s masem
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 9) celer
Složení
Hovězí vývar 44,5% ( voda, hovězí kosti, cibule, celer, mrkev, olej, petržel - bylinka, česnek, tymián, bobkový list, pepř), voda 22,2%, dršťky 14,5%, cibule 7,8%, mouka 3,1%, vepřové sádlo 2,7%, česnek 2,2%, rajský protlak 1,7%, koření paprika 0,8%, sůl 0,3%, kmín 0,1%, majoránka 0,1%, pepř 0,08%, mleté chilli 0,02%
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.