Hledat
OHŘEJI do 5 minut 375 g / 1 porce

Vegan ragú bolognese s těstovinami orecchiette

159,00 Kč
424,00 Kč/kg

Příprava

Krabičku na několika místech propíchejte, vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
vegetarián
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 6) sója, 9) celer, 12) oxid siřičitý a siřičitany
Složení
vařené těstoviny Orecchiette 53,3 % (krupice z tvrdé pšenice, pitná voda, extra panenský olivový olej, jedlá sůl), omáčka 46,7 % [zeleninový vývar (pitná voda, cibule, pórek, mrkev, řapíkatý celer, rajče, slunečnicový olej, petržel nať, tymián, česnek, černý pepř, bobkový list), mletý sójový výrobek 16 % (rehydratovaná sójová mouka 87 %, řepkový olej, rehydratovaná pšeničná bílkovina, extrakt z ječného sladu, kvasničný extrakt, cibulový prášek, sušený česnek, koření, jedlá sůl, sušená smažená cibule (cibule, řepkový olej), aroma) drcená rajčata 16 % (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti: kyselina citronová), cibule, mrkev, červené víno (obsahuje siřičitany), řapíkatý celer, slunečnicový olej, rajčatový protlak 3,3 % (rajčata 98,4 %, jedlá sůl), česnek, bazalka, jedlá sůl, cukr, tymián]. Může obsahovat stopy vajec, sezamu, hořčice, ryb a měkkýšů.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.