Hledat
SERVÍRUJI do 5 minut 44 g / 1 porce

SEZAM MOCHI ZMRZLINA

59,00 Kč
1340,91 Kč/kg

Slovo „sezam“ v sobě skrývá mnoho tajemství a legend... Tato kouzelná semínka se objevovala v různých pověstech a pohádkách a vždy patřila k cenným artiklům obchodujících národů. Jste připraveni se ponořit do světa chuti sezamu? S naším sezamovým mochi, dokonale se rozplývajícím po prvním zakousnutí s jemně křupajícím sezamem se ocitnete v pohádce i vy.

Výživové hodnoty na 100g 
Energie kJBílkovinyTukySFASacharidyCukrySůlVláknina
1381,52,713,77,4849,034,160,1

0

Příprava

Pro dokonalé vychutnání doporučujeme dezert před konzumací rozmrazit po dobu 5-10 minut.

Preference
vegan
Alergeny
5) arašídy, 11) sezam
Složení
Těsto: rýžová mouka, cukr, voda. Arašídová náplň (48%): rostlinný krém, cukr, arašídová pasta (8%), dextróza, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, propan-1,2-diolestery mastných kyselin), stabilizátory (fazolová guma, guarová guma, karboxymethylcelulóza), sůl. Posyp: sezamová semínka (2%). Arašídová pasta obsahuje arašídy (99,85%). Výrobek neobsahuje gmo. Výživové údaje na 100 g produktu:
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Garantovaná minimální trvanlivost
uvedeno na obalu

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.