Hledat
OHŘEJI do 5 minut 400 g / 1 porce

Smažený řízek z vepřové panenky, vídeňský bramborový salát

Dostupnost: Skladem
169,00 Kč
422,50 Kč/kg

I ti největší gurmáni si rádi pochutnají na klasice jako je poctivý smažený řízek s bramborovým salátem.

Příprava:

Krabičku nařízněte a vyjměte řízek, který si zvlášť ohřejte v (mikrovlnné) troubě na požadovanou teplotu. Další komponenty z krabičky neohřívejte!

Preference
s masem
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 7) mléko, 10) hořčice
Složení
vepřová panenka (150 g), panko strouhanka, brambory Grenaille, červená cibule, sterilovaná okurka, dijonská a hrubozrnná hořčice, citrón, pažitka, ocet, olej, cukr, mléko, mouka, sůl, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.