Hledat
DOVAŘÍM do 30 minut 80 g / 1 - 2 porce

Šneci s česnekovým máslem (12 ks), Focaccia

179,00 Kč
2237,50 Kč/kg

Šneci patří mezi oblíbené lahůdky a jejich tradice nyní znovu ožívá. Jemné šnečí maso je ochucené naším česnekovým máslem a společně s focacciou tvoří dokonalý slavnostní předkrm, který nejen skvěle chutná ale také báječně vypadá na talíři.

Příprava

Rozehřejte si troubu na 220°C, vyjmete šneky ze sáčku a na alobalovém talířku vložte trouby na 7 minut. Na poslední 4 minuty přidejte do trouby focacciu, aby se nám hezky rozpekla.

Šneky podáváme s rozpečenou focacciou.

Preference
s masem
Diety
bez lepku
Alergeny
7) mléko, 14) měkkýši
Složení
šnečí maso, máslo, česnek, petržel, šalotka, sůl, pepř
Náročnost přípravy
střední
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení k vašim dveřím: min. 1+4 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.