Hledat
OHŘEJI do 5 minut 670 ml / 2 - 3 porce

Tomatová s bazalkou

Dostupnost: Skladem
109,00 Kč
162,69 Kč/l

Vyzrálá rajčata a bazalka je osvědčená kombinace, která s poctivým zeleninovým vývarem tvoří polévku plnou chutí léta a Itálie.

Příprava

Po otevření přelijte do rendlíku a při mírné templotě a za občasného promíchání ohřívejte na požadovanou teplotu.


Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím

Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohou vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel

Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme zcela schopni oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.

Preference
vegan
Diety
bez lepku, bez laktózy
Alergeny
9) celer
Složení
zeleninový vývar, cibule, pórek, rajčata, celer řapíkatý, mrkev, olej rostlinný, petržel plocholistá, tymián, česnek, pepř celý, rajčatový protlak-rajčata, mořská sůl, kyselina citrónová, rajčata drcená, celer, pastinák, mouka kukuřičná, cukr, citrónová šťáva, bazalka, sůl, skořice, bobkový list, nové koření, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+10 dní

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.