Hledat
OHŘEJI do 5 minut 340 g / 1 porce

Tvarohové knedlíčky, rebarborová omáčka, perníková drobenka

Dostupnost: Skladem
129,00 Kč
379,41 Kč/kg

Tvarohové těsto vyladil náš kreativní šéfkuchař Martin Staněk. Recept založený na tradičním postupu za použití žloutků, mouky a krupice doplňuje citronová kůra, skořice a tajná ingredience šéfkuchaře. Knedlíky zůstanou tak krásně vláčné a jemné.


Rebarborová omáčka stojí na tradiční surovině, která se v české kuchyni v minulosti hojně vyskytovala. Překvapí svou intenzivní chutí a jemností. Děláme ji na karamelu s červeným vínem.

Rebarbora patří mezi superfood, jelikož obsahuje mnoho cenných vitamínů a minerálních látek, které naše tělo potřebuje.

Příprava:

Krabičku nařízněte a vyjměte drobenku, kterou neohřívejte. Krabičku bez drobenky vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
vegetarián
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 7) mléko
Složení
toustový chléb, tvaroh, žloutek, cukr, krupice, hrubá mouka, polohrubá mouka, citrónová kůra, máslo, rebarbora mražená, jablečný džus, bramborový škrob, červené víno, anýz mletý, máslo, perník na strouhání, skořice mletá
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.