Hledat
OHŘEJI do 5 minut 480 g / 1 porce

Veganské kuličky s rajskou omáčkou a rýží

Stará cena: 159,00 Kč
139,00 Kč
289,58 Kč/kg

Příprava

Krabičku na několika místech propíchejte, vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
vegetarián
Diety
bez laktózy
Alergeny
1) lepek, 6) sója, 9) celer
Složení
rajčatová omáčka 52,1 % [zeleninový vývar (pitná voda, cibule, pórek, mrkev, řapíkatý celer, rajče, slunečnicový olej, petržel nať, tymián, česnek, černý pepř, bobkový list), pitná voda, rajčatový protlak 13 % (rajčata 98,4 %, jedlá sůl), pšeničná mouka, cukr, slunečnicový olej, citronová šťáva z koncentrátu, skořice, jedlá sůl], vařená jasmínová rýže 33,3 % (jasmínová rýže, pitná voda, jedlá sůl), sójové kuličky 14,6 % [rehydratovaná sójová bílkovina 47 %, pitná voda, rehydratovaná pšeničná bílkovina, rostlinné oleje v různém poměru (řepkový, slunečnicový), škrob, stabilizátory: methylcelulosa, karagenan, guma guar; aroma (obsahuje pšenici), cibulový prášek, jedlá sůl, kvasničný extrakt, extrakt z ječného sladu, sušený česnek, směs koření (paprika, bílý pepř, rozmarýn), prášek z červené řepy]. Může obsahovat stopy vajec, sezamu a hořčice.
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.