Hledat
OHŘEJI do 5 minut 550 g / 1 porce

Vepřová líčka na víně, kořenová zelenina, batátové pyré

199,00 Kč
361,82 Kč/kg

Příprava:

Krabičku na několika místech propíchejte, vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte na požadovanou teplotu.

Preference
s masem
Alergeny
1) lepek, 3) vejce, 7) mléko, 9) celer, 12) oxid siřičitý a siřičitany
Složení
vepřová líčka, tymián, rozmarýn, olej rostlinný, hovězí vývar (voda, hovězí morkové kosti, hovězí kosti, cibule, mrkev, celer, olej, česnek, pepř, nové koření, bobkový list), rajský protlak, cibule, mrkev, celer, petržel, červené víno, mouka, cukr, celer řapíkatý, pažitka, batáty, máslo, smetana, sůl, pepř
Náročnost přípravy
snadná
Skladování
2°- 6°C
Garantovaná minimální trvanlivost
od doručení objednávky k vašim dveřím: min. 1+2 dny

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.