Hledat

Voucher na 3000 Kč

Podělte se o kulinářské speciality našich šéfkuchařů a darujte Voucher na cokoliv z našeho e-shopu.
*
*
*
*
3000,00 Kč

Popřejte všem, které chcete obdarovat a po dokončení objednávky zašleme veškeré údaje na váš e-mail. Voucher můžete následně vytisknout.

Pokud nechcete, aby oslavenec dostal e-mail s voucherem, uveďte do políčka "E-mail příjemce" svou e-mailovou adresu, na kterou přijdou veškeré informace k uplatnění Voucheru, včetně možnosti k tisku.

Voucher obsahuje unikátní kód, který lze opakovaně využít až do vyčerpání kompletní hodnoty. Hodnota voucheru se odečítá od celkové ceny objednávky. Voucher lze uplatnit na veškerý sortiment e-shopu. Voucher lze kombinovat se všemi slevami v naší nabídce a jeho platnost je 6 měsíců od zakoupení.

Pro ideální a přehlednou správu čerpání částky doporučujeme všem oslavencům vytvořit účet na našem e-shopu pod e-mailovou adresou.

Upozornení na alergie

Pokud si nejste jisti složením jídla, zeptejte se nás prosím.
Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás zásadní. Rozumíme, že se každý den několik z vás potýká s různými alergiemi a intolerancemi. Proto prosíme, abyste sledovali aktuální informace o alergenech, poskytnuté na etiketě produktu. Pomohu vám vybrat si jídlo nejlépe vyhovující vašim osobním potřebám. V případě jakáchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Příprava jídel
Naše menu se vyznačuje rozmanitostí a širokou nabídkou jídel. I když daný produkt nemusí obsahovat specifický alergen, nejsme schopni zcela oddělit takový produkt od denních výrobních procesů. Může se stát, že se dostane do kontaktu s potravinou, která následně může alergickou reakci způsobit. Proto nejsme schopni garantovat, že jakékoli menu je zcela bez alergenů.